اخباراخبار باشگاهاخبار نقل و انتقالات

رئیس رن تایید کرد / انتقال ادواردو کاماوینگا به رئال مادرید و بایرن مونیخ غیرممکن شد

با تایید رئیس باشگاه رن نه رئال مادرید و نه بایرن مونیخ امسال هیچ شانسی برای جذب ادواردو کاماوینگا نخواهند داشت.

رئالی ام – رئال مادرید ماه هاست که به دنبال راهی برای جذب ادواردو کاماوینگا هافبک 17 ساله باشگاه رن فرانسه است. پدیده ی با اصالت آنگولایی، فصل جاری توانست به ترکیب اصلی رن راه یابد و چشم ها را به خود خیره کرد. تا پیش از نیمه تمام ماندن لوشامیونا، او در همه رقابت ها 33 بازی برای رن انجام داد و موفق به زدن دو گل هم شد. اوج درخشش او در پیروزی رن بر پی اس جی بود.

باشگاه رن روی کاماوینگا که تا 2023 قرارداد دارد، 70 میلیون یورو قیمت گذاشته است و بعد از اینکه به تیم منتخب فصل لیگ فرانسه راه یافت، در وبسایت ترانسفرمارکت ارزش او به 42 میلیون یورو رسید تا با پیشی گرفتن از آنسو فاتی (40 میلیون یورو)، ارزشمندترین بازیکن 17 ساله ی تاریخ فوتبال لقب بگیرد. رئالی ها کاماوینگا را بهترین جانشین برای کاسمیرو می دانند ولی رن به سادگی این بازیکن را از دست نخواهد داد.

اخیرا بایرن مونیخ و پی اس جی هم به جمع باشگاه های خواهان کاماوینگا اضافه شده اند و حتی گفته می شد بایرن مذاکراتی جدی تر نیز با رن انجام داده است. نیکولاس هولوک رئیس باشگاه رن در پاسخ به این شایعات به رادیو مونته کارلو گفت:

صادقانه بگویم که قضیه بایرن جدی نیست. اصلا در این زمینه صحبتی نشده است. فکر نمی کنم امیدی به این فصل از نقل و انتقالات تابستانی باشد چون هرچه باشگاهی بزرگتر باشد، ضرر اقتصادی بیشتری از ناحیه کرونا دیده است. رئال، بایرن و پی اس جی از لحاظ مالی شرایط گذشته را ندارند و نمی توانند مبالغ بالایی برای کاماوینگا پرداخت کنند. وقتی به اندزه کافی خوش شانس بودیم که سهمیه حضور مستقیم در دور گروهی لیگ قهرمانان را کسب کنیم، طبعا گزینه های مان در انتقالات بیشتر خواهد بود، در غیر این صورت هیچ بازیکنی تحت هیچ شرایطی باشگاه را ترک نخواهد کرد.

منبع: ورزش 3

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن