اخباراخبار سرمربیمصاحبه ها

تمجید ویژه کارلو آنچلوتی از سرخیو راموس

کارلو آنچلوتی، سرمربی سابق رئال مادرید به تمجید از سرخیو راموس پرداخت.

رئالی ام – در اولین فصل حضور کارلتو روی نیمکت رئال مادرید، این تیم فاصله ای تا شکست در فینال لیگ قهرمانان نداشت، اما سرخیو راموس در دقیقه 93 به کمک کهکشانی ها آمد و با یک ضربه سر فوق العاده دروازه اتلتیکو مادرید را باز کرد تا رئال مادرید در نهایت سه گل دیگر نیز به ثمر برساند. حالا کارلو آنچلوتی این بازیکن را یکی از مهم ترین ارکان موفقیت تیمش توصیف کرد و مدعی شد ویژگی اصلی سرخیو راموس قدرت رهبری اوست.

کارلتو گفت:

سرخیو راموس کیفیت فوق العاده ای دارد. از نظر من مهم ترین وجهه بازی این بازیکن را نباید کیفیت فنی یا تکنیکی او نداست، بلکه سرخیو راموس شخصیت و قدرت رهبری بالایی دارد که می تواند به خوبی به هم بازیانش و افرادی را کنارش حضور دارند انگیزه دهد.

سرخیو راموس در آن دوره حضور من روی نیمکت رئال مادرید به همین دلیل بازیکنی بسیار مهم محسوب می شد. او همیشه در بازی های مهم و کلیدی یک دیدار در بهترین شرایط ممکن قرار داشت. به نظر من ساده ترین کار برای یک سرمربی هدایت چنین بازیکنانی محسوب می شود، زیرا آنها در کارشان بسیار جدی و کاملا حرفه ای عمل می کنند و از شخصیت و انگیزه لازم برای کسب موفقیت برخوردارند، به همین دلیل هدایت آن ها آسان است.

منبع خبر: سایت ورزش 3

برچسب ها

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن