اخباراخبار باشگاهتصویریورزشگاه سانتیاگو برنابئو

عکس: بازسازی سانتیاگو برنابئو، ورزشگاه اختصاصی رئال مادرید

اخیراً مسئولان باشگاه رئال مادرید روند بازسازی ورزشگاه خانگی خود یعنی سانتیاگو برنابئو را آغاز کرده‌ اند.

رئالی ام – دو ماه پیش و بعد از شیوع گسترده ویروس کرونا در قاره اروپا و البته کشور اسپانیا، رقابت‌ های لالیگا به حالت تعلیق در آمد. با این حال طی روز های گذشته مشخص شد مسابقات لالیگا از ماه ژوئن پیگیری خواهد شد و تیم‌ ها ادامه بازی‌های خود را پشت درهای بسته و در ورزشگاه های خالی از تماشاگر برگزار خواهند کرد.

https://realiam.ir/wp-content/uploads/2020/05/sb1y.jpg

رئال مادرید از وقفه به وجود آمده در مسابقات استفاده کرد و در این مدت برای بازسازی ورزشگاه خانگی خود یعنی سانتیاگو برنابئو اقدام کرد؛ کاری که پیش از این هم مسئولان رئال مادرید به دنبال یافتن فرصتی برای انجام آن بودند. ادامه بازی های خانگی رئال مادرید در فصل جاری اما در ورزشگاه دی استفانو برگزار خواهد شد؛ موضوعی که به مسئولان لوس بلانکوس اجازه می‌ دهد تا فرصت کافی را برای بازسازی کامل برنابئو در اختیار داشته باشند.

از طرف دیگر برنامه این است که از ماه سپتامبر تا نوامبر، حداکثر 30 درصد ظرفیت ورزشگاه ها پر شود و سپس از نوامبر تا ژانویه نیز نیمی از ظرفیت ورزشگاه ها به هواداران اختصاص داده شود. برنامه نهایی این است که از ژانویه 2021 نیز حضور هواداران بدون محدودیت باشد. این در حالیست که تا آن زمان سانتیاگو برنابئو آماده پذیرایی از بازی های خانگی رئال مادرید خواهد بود.

https://realiam.ir/wp-content/uploads/2020/05/01500175.jpg

https://realiam.ir/wp-content/uploads/2020/05/01500176.jpg

منبع: فرتاک نیوز

برچسب ها

مرتضی یزدانی

مرتضی، مخلص بروبچ رئالی. با افتخار رئالی ام

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن