اختصاصی رئالی امیادداشت ها

10 گل برتر رئال مادرید در فصل موفقیت آمیزشان در لالیگا

قهرمانی رقابت های لالیگا در فصل 2019/2020 به رئال مادرید تعلق گرفت. رئالی ها پس از کسب 10 برد متوالی پس از از سرگیری رقابت ها توانستند جام قهرمانی امسال را بالای سر ببرند.

اختصاصی رئالی ام – دفاع مقتدر و منسجم رئال مادرید کلید اصلی قهرمانی و موفقیت تیم در رقابت های این فصل بود، اما از سوی دیگر مهاجمان و بازیکنان خط حمله رئال هم گل های ارزشمندی در این فصل به ثمر رساندند که بسیاری از آنها بهترین گل های این فصل بوده اند. در حالیکه ما درحال جشن گرفتن قهرمانی 34 ام هستیم، درعین حال به 10 گل برتر رئال مادرید در این فصل هم نگاهی انداخته ایم:

1. کروس در چراغ را روشن می کند: تونی کروس در بازی ابتدایی مقابل سلتاویگو یک گل خیره کننده به ثمر رساند. تونی کروس از فاصله 30 یاردی دروازه سلتاویگو یک شوت قدرتمند به سمت دروازه سلتا روانه کرد و توپ را به گوشه دروازه سلتاویگو نشاند و روبن بلانکو دروازه بان سلتا کاری نتوانست از پیش ببرد.
2. شروع فصل موفق برای بنزما: کریم بنزما در این فصل لحظات استثنایی زیادی نداشت، اما اولین حضور او در این فصل در مقابل رئال وایادولید زمانیکه رئال مادرید به سختی در تلاش برای پیروزی بود، یک حضور موفق برای رئال مادرید بود و توانست پیروزی مادریدی ها را با گل دقیقه 82 کریم بنزما رقم بزند.
3. آغاز درخشش رودریگو: رودریگو آخرین بازیکن برزیلی رئال مادرید است که به نظر می رسد آینده خوبی دارد. او دربازی مقابل اوساسونا یک نفوذ خوب و یک گل بسیار خوب از سمت چپ داشت.
4. تنها گل ادن هازاد آنچنان بد هم نبود: اولین فصل حضور ادن هازارد در سانتیاگو برنابئو رویایی پیش نرفت، اما تنها گل او در مقابل گرانادا ارزش زیادی برای رئال مادرید داشت، هازارد در آن بازی به زیبایی هرچه تمام تر توپ را از بالای سر روی سیلوا به درون دروازه گرانادا انداخت.
5. بیرون پای مودریچ: در بازی مقابل گرانادا که هازارد گلش را به ثمر رساند در ماه اکتبر، لوکا مودریچ گل سوم رئال مادرید را در آن بازی به ثمر رساند، او با بیرون پای خوب با یک شوت فوق العاده توپ را به گوشه دروازه گرانادا از فاصله 25 یاردی چسباند.
6. کروس بعد از ری استارت: در اولین بازی بعد از سرگیری رقابت ها، کروس در اولین بازی در مقابل ایبار تنها 3 دقیقه بعد از شروع بازی توپ را به زیبایی هرچه تمام تر با بیرون پای راست خود به گوشه راست دروازه ایبار چسباند.
7. یک کارهنری از بنزما: ری اکشن فوق العاده زیدان به گل بنزما و خنده او طوری بود که هیچ کلمه ای نمی توانست آن را شرح دهد و اثر بخشی آن را داشته باشد. مارکو اسنسیو در بازی مقابل والنسیا شماره 9 رئال مادرید را در محوطه شش قدم پیدا کرد و بنزما توپ را از روی یک مدافع والنسیا عبور داد با پای راست خود وآن را درگوشه بالای دروازه تیم مقابل قرار داد.
8. سرجیو راموس نمیتوانست این موقعیت را از دست بدهد: او در مقابل رئال مایورکا با یک ضربه کاشته بی نظیر توپ را از بالای سر دیوار دفاعی به گوشه بالایی دروازه رئال مایورکا چسباند.
9. حضور کاسمیرو در لیست به لطف همکاری کریم بنزما: دربازی برابر اسپانیول در سانتیاگو برنایئو، بنزما یک عملکرد استثنایی دیگر از خود به نمایش گذاشت، در حالیکه او به گوشه شش قدم دروازه اسپانیول رفته بود، توپ را با پشت پا از بین پاهای یه مدافع اسپانیول به کاسمیرو رساند و او توپ را به تور دروازه اسپانیول چسباند.
10. بهترین تاثیر پذیری مندی از روبرتو کارلوس: در بازی مقابل گرانادا که رئال مادرید در آستانه قهرمانی قرار داشت، فرلاند مندی به درون محوطه شش قدم گرانادا حرکت کرد و یک شوت وحشتناک را از یک زاویه غیرممکن به سقف دروازه رئال گرانادا شلیک کرد… او اولین گل فصلش را به ثمر رساند.

منبع: مارکا

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن