اسلایدررقابت هاگزارش و نتایج بازی هالالیگامربوط به بازی ها

رئال مادرید 3_1 ایبار؛ کاهش اختلاف با صدر جدول با یک نیمه درخشان

رئال مادرید موفق شد با ارائه نمایشی درخشان با 3 گل ایبار را مغلوب کند.

رئالی ام – رئال مادرید در شبی که بعد از سه ماه به میادین بازگشت، در استادیوم آلفردو دی استفانو موفق شد در نیمه اول قدرتمند بازی کرده و در نهایت مانند بارسلونا این مقطع را بک پیروزی بزرگ آغاز کند. بازی با برتری رئال مادرید آغاز شد و در این تیم در دقیقه 3 به گل رسید. روی حرکت کریم بنزما و دفع توپ مدافعان ایبار، تونی کروس صاحب موقعیت شد و با یک ضربه زیبا به طاق دروازه گل اول را به ثمر رساند.

در ادامه جریان بازی آرام شد و اگرچه شاگردان زین الدین زیدان توپ و میدان را در اختیار داشتند، اما در امر خلق موقعیت ناکام بودند. اما در دقیقه 29 رئال مادرید روی دومین حمله جدی به گل دوم دست یافت. روی پاس عرضی و دقیق بنزما، ادن هازارد در موقعیتی تک به تک ترجیح داد سرخیو راموس را صاحب موقعیت کند تا کاپیتان رئال مادرید دروازه خالی ایبار را باز کند. اما این پایان کار نبود و رئال مادرید دقایقی بعد به گل سوم هم دست یافت. ضربه ادن هازارد توسط دروازه بان ایبار مهار شد و در ریباند مارسلو توانست با یک ضربه محکم به گوشه دروازه زننده گل سوم لقب گیرد.

در لحظات پایانی رئال مادرید فرصت خوبی برای زدن گل چهارم داشت، اما ضربه رودریگو روی ارسال مارسلو با مهار دیدنی دیمیتروویچ همراه شد تا نیمه نخست با برتری 0-3 رئال مادرید به اتمام برسد. در اوایل نیمه دوم و روی اشتباه عجیب تیبو کورتوا، ایبار می توانست به گل اول دست یابد اما ضربه اسپوسیتو در اختیار دروازه بان رئال قرار گرفت. در دقیقه 60 ایبار صاحب بهترین فرصت برای زدن گل اول شد، اما ضربه سر انریخ به دیرک دروازه رئال مادرید برخورد کرد و این موقعیت از دست رفت.

اما یک دقیقه بعد ایبار به گل اول دست یافت. ضربه بیگاس بعد از برخورد به بازیکنان به شکل عجیبی به گوشه دروازه رفت و کورتوا نتوانست توپ را بگیرد. در دقیقه 71 ایبار تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت، اما ضربه پدرو لئون در موقعیتی تقریبا تک به تک در اختیار تیبو کورتوا قرار گرفت و این فرصت بسیار خوب برای ایبار از دست رفت. در ادامه دو تیم تلاش زیادی برای خلق موقعیت روی دروازه یکدیگر انجام دادند، اما فرصت خاصی روی دروازه هیچ یک از طرفین ایجاد نشد تا رئال مادرید با تکیه بر نمایش درخشان نیمه اول در نهایت با نتیجه 1-3 ایبار را مغلوب کند.

شرح گل ها:


در دقیقه ‘4 رئال مادرید خیلی زود به گلی زیبا رسید؛ نفوذ بنزما به داخل محوطه با دخالت مدافع ایبار همراه شد تا توپ در گوشه محوطه مقابل پای تونی کروس بیافتد و هافبک آلمانی بدون هیچ دورخیزی توپ را به زیر طاق دروازه ایبار فرستاد.

در دقیقه ’30 رئال مادرید اختلاف را به دو گل رساند؛ ضدحمله ای که سرخیو راموس شروع کرد و به بنزما سپرد، با پاس عالی مهاجم فرانسوی همراه شد تا هازارد در موقعیت تک به تک قرار گرفته و با از خود گذشتگی راموس را صاحب توپ کند و به این ترتیب کاپیتان حساب کار را 2-0 کرد

در دقیقه ’37 رئال مادرید به گل سوم هم دست یافت؛ پاس عالی بنزما به هازارد و ضربه ستاره بلژیکی که توسط دروازه بان و سپس مدافع برگشت داده شد، مقابل مارسلو قرار گرفت تا مدافع برزیلی با شوتی سرکش از داخل محوطه اولین گل فصلش را به ثمر برساند.

در دقیقه ’60 تیبو کورتوا گل بدی دریافت کرد؛ کرنر ارسالی از بازیکنان ایبار و ضربه نه چندان محکم پدرو بیگاس که با برخورد به یکی از هم تیمی های خود تغییر مسیر داد، به شکل عجیبی از میان پاهای کورتوا وارد دروازه رئال مادرید شد!

منبع: ورزش سه

برچسب ها

نوشته های مشابه

21 دیدگاه

  1. خیلی حال نکردم با بازی مخصوصا به نیمه دومش ولی خب. راه میوفتیم
    تبریک به رئالیا بابت 3 امتیاز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن