اسلایدررقابت هاگزارش و نتایج بازی هالالیگامربوط به بازی ها

لگانس 2_2 رئال مادرید / پایان لالیگا با 87 امتیاز

لگانس با توقف خانگی مقابل رئال مادرید هم موفق به بقا در لالیگا نشد.

رئالی ام – در ابتدای بازی، لگانس برای قهرمان این فصل از رقابت های لالیگا تونل افتخار تشکیل داد و سپس جنگ برای بقا شروع شد!

رئال مادرید خیلی زود در زمین حریف به گل رسید؛ در دقیقه ‘9 ارسال ضربه ایستگاهی توسط ایسکو با ضربه سر سرخیو راموس وارد دروازه شد؛ این یازدهمین گل فصل کاپیتان رئال مادرید در لالیگا بود.

در حالیکه بازی بعد از این گل آرام و بیشتر در میانه میدان دنبال می شد، در دقیقه ‘1+45 لگانس به گل تساوی دست یافت؛ برایان گیل از سمت چپ محوطه و از زاویه ای بسته ضربه اش را زد که توپ از بین پاهای آرئولا وارد دروازه شد تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد. سرخیو راموس بین دو نیمه جای خود را به ناچو داد تا این بازیکن بعد از مدت ها مصدومیت به میدان برود.

در دقیقه ’52 باز هم روی پاس ایسکو، رئال مادرید به گل دوم رسید؛ مارکو آسنسیو در موقعیت تک به تکی که خلق شد، با یک بغل پای چپ مطمئن دروازه میزبان را برای بار دوم باز کرد.

در دقیقه ’61 کاسمیرو، بنزما و مارکو آسنسیو جای خود را به تونی کروس، لوکا یوویچ و براهیم دیاز دادند. به این ترتیب جایزه پیچیچی به لیونل مسی رسید و جایزه زامورا از آن تیبو کورتوا خواهد بود.

دقیقه ’78 لگانس باز هم گل تساوی را به ثمر رساند؛ ارسال زمینی توپ از سمت چپ به داخل محوطه، میلیتائو که جا ماند، توپی که به روجر آساله رسید تا با یک ضربه پای چپ محکم دروازه آرئولا را برای دومین بار باز کند.

در نهایت لگانس با وجود فشار زیادی که در دقایق پایانی روی دروازه رئال مادرید وارد کرد، موفق به زدن گل برتری نشد تا به دسته پایین تر سقوط کنند.

منبع: طرفداری

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن