اخباراخبار بازیکنانشبکه های اجتماعی

یک خائن در خانه ایسکو / نامزدش: از بدو تولد طرفدار اتلتیکو مادرید بوده‌ ام!

سارا سالامو بازیگر اسپانیایی و نامزد ایسکو در اینستاگرام به سوالات هوادارانش جواب داد. یکی از سوالات مربوط به سلیقه فوتبالی نامزد ایسکو بود که جواب سارا در این مورد جالب و صادقانه بود.

رئالی ام – سارا در اینستاگرام به شکل جالبی اعلام کرد که هر چند که همسرش هفت سال است در رئال مادرید بازی می کند اما او از کودکی طرفدار اتلتیکو مادرید بوده است. سارا در مورد تیم محبوبش گفت:

همیشه گفته ام. ببینید، من از وقتی به دنیا آمده ام، طرفدار اتلتیکو مادرید بوده ام. حالا برای پدر بچه هایم و عشق زندگی ام آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم که همه چیز برایش خیلی خوب پیش برود و موفقیت های حرفه ای او را جشن بگیرم اما هر کسی طرفدار تیم محبوب خودش است.

سالامو این روزها منتظر تولد دومین فرزندش از رابطه با ایسکو است. وی در پاسخ به سوالات هوادارانش گفت که شانزده هفته است که باردار است و انتظار می رود که اوایل زمستان صاحب سومین فرزند ایسکو شود (این هافبک از ازدواج قبلی خود هم یک فرزند دارد).

وی در مورد تجربیاتش پیرامون مادر شدن هم صحبت هایی انجام داد:

خوش شانس بودم که تجربیات متفاوتی را از نظر حرفه ای و شخصی در زندگی ام داشته ام…. اما راستش را بخواهید مادر شدن کلا دنیای متفاوتی دارد.

منبع: فوتبالی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن