اخباراخبار بازیکناناخبار باشگاهاخبار نقل و انتقالات

چهار تیم لالیگایی به دنبال بازیکن ژاپنی رئال مادرید

تاکفوسا کوبو بازیکن ژاپنی رئال مادرید که فصل گذشته قرضی به مایورکا رفت و عملکرد خوبی داشت، در این تابستان پیشنهادهای زیادی خواهد داشت و یکی از شاه ماهی های نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود.

رئالی ام – کوبو مشتریان پرشمار زیادی دارد که برخی ممکن است مصرانه تر به دنبال خرید او باشند. در لالیگا کوبو به طور خاص چهار پیشنهاد دارد: ویارئال، سلتاویگو، گرانادا و اوساسونا. از سویی بتیس و سویا که جزء گزینه های وی بودند، کنار رفتند و به نظر می رسد که شانس پیوستن بازیکن ژاپنی به چهار تیم مورد اشاره بیشتر است.

رئال مادرید کاملا اطمینان دارد که آینده کوبو باید در اسپانیا باشد و این بازیکن باید به تیمی از لالیگا قرض داده شود هر چند که تیم های خارجی هم او را می خواهند. کوبو نمی تواند فصل آینده بخشی از ترکیب رئال مادرید باشد چرا که سهمیه بازیکنان با پاسپورت غیراروپایی با حضور میلیتائو، وینیسیوس و رودریگو گوئس خوب است. تا سال اینده وینی پاسپورت اسپانیایی خواهد گرفت و جا برای تاکه باز می شود. این بازیکن تا آن زمان می تواند برای حضور در رئال مادرید تجربه اندوزی کند.

در حال حاضر گفته می شود که اوساسونا بیش از سایر مشتریان به خرید کوبو مشتاق است و مدیران و سرمربی این تیم نیز با تاکه تماس گرفته اند و خواستار خرید قرضی وی شده اند.

منبع: فوتبالی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن