اسلایدرگزارش و نتایج بازی هامربوط به بازی ها

اتلتیک بیلبائو 0_1 رئال مادرید / هفتمین پیروزی متوالی شاگردان زیدان

رئال مادرید در دیداری دشوار در خانه بیلبائو با نتیجه 0-1 پیروز شد.

رئالی ام – رئال مادرید در روزی که نمایش چندان خوبی ارائه نداد، با تک گل سرخیو راموس از روی نقطه پنالتی بیلبائو را شکست داد و با یک بازی بیشتر نسبت به بارسلونا به هفت امتیاز برتری در صدر جدول قرار گرفت.

رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد اما در همان دقایق ابتدایی ضربه ایستگاهی آسنسیو توسط سیمون مهار شد و در ریباند ضربه سر بنزما از بالای دروازه بیلبائو به بیرون رفت.

در دقیقه 16 بیلبائو می توانست به گل اول این دیدار دست پیدا کند، اما ضربه سر محکم رائول گارسیا از درون محوطه با عکس العمل زیبای کورتوا همراه شد.

دقایقی بعد روی ارسال آسنسیو، رئال مادرید صاحب فرصت بسیار خوبی برای گلزنی شد که ضربه سر رودریگو در دهانه دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در لحظات پایانی نیمه اول بهترین بخت گلزنی برای رئال مادرید از دست رفت. مارکو آسنسیو به زیبایی از سد کاپا گذشت و ارسال دقیقی به دهانه دروازه داشت، اما ضربه سر کریم بنزما با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت و در نهایت نیمه نخست با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

رئال مادرید نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل اول دست یابد، اما ضربه محکم لوکا مودریچ با عکس العمل سیمون همراه شد.

در دقیقه 62 و روی ارسال رودریگو، بنزما صاحب موقعیت شد که کنترل نه چندان خوب او و در ادامه پاس ضعیف به کارواخال باعث از دست رفتن این فرصت شد.

اما در حالیکه بازی بدون موقعیت خاصی دنبال می شد رئال مادرید در دقیقه 73 صاحب پنالتی شد. مارسلو در محوطه متوقف شد و داور بعد از بازبینی صحنه یک پنالتی به سود رئال مادرید اعلام کرد که سرخیو راموس مطابق انتظار آن را تبدیل به گل کرد و آنها با یک گل از بیلبائو پیش افتادند.

در دقیقه 84 و روی اشتباه ادر میلیتائو بیلبائو می توانست دروازه رئال مادرید را باز کند، اما ضربه دی مارکوس در موقعیتی خوب از بالای دروازه کورتوا به بیرون رفت.

در دقیقه 87 رئال مادرید فرصت داشت توسط کریم بنزما به گل دوم هم دست یابد، اما ضربه این مهاجم فرانسوی در موقعیتی تک به تک از گوشه محوطه را سیمون با پا برگشت داد. در ادامه تلاش بیلبائو برای زدن گل تساوی نتیجه بخش نبود و در نهایت رئال مادرید با همان یک گل موفق به کسب پیروزی شد.

منبع: ورزش 3

برچسب ها

نوشته های مشابه

15 دیدگاه

    1. قشنگ ما تحتش آتیش گرفت نمیدونست چیکار کنه هوا رو لگد میزد یارو

  1. خیلی ضعیف بازی میکنیم ولی خداروشکر بردیم
    خیلی مهم بود که اتلتیک بیلبائو رو ببریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن